Dovanų rinkinys juodas jaukumas

23,50

Rinkinys Juodas jaukumas. Rinkinyje rasite: stilingus degtukus ir degtukų papildymą tai tikra interjero puošmena kiekvieniems namams ir unikalius rose popierinius smilkalus, kurie ne tik namus apgaubs nuostabiu aromatus, bet ir padės atsipalaiduoti. Rinkinys supakuotas į stilingą juodą dėžutę su kuria iškart galėsite dovanoti.

Smilkalai – unikalūs kvepiantieji popierėliai, vieninteliai tokie pasaulyje, išlaikantys senovinį gaminimo būdą. Aromatus kūrė garsusis parfumeris Pranciškus Kurkdjianas.„Papier d’Arménie®“ yra draugiškas aplinkai ir smilkdamas nedaro jokios žalos ozono sluoksniui. Popieriaus lakštai mirkomi alkoholio pagrindu pagamintame tirpale, po to praleidžiami per natūralų druskos tirpalą, kad lėčiau degtų. „Papier d’Arménie®“ gamybai naudojamas sugeriantis popierius yra sertifikuotas „Forest Stewardship Council“ – nepriklausomos tarptautinės organizacijos, skatinančios atsakingą pasaulio miškų valdymą. Smilkalus sulankstykite kaip armonikėlę, padėkite ant nedagaus paviršiaus, uždekite ir mėgaukitės!

Degtukai – puikiai pritaps net ir prie įmantriausių stiliaus detalių. Ypač populiarėjantis produktas tampa puiki dovana net ir vestuvių proga. Šie degtukai netik labai gražūs, jie taip pat puikiai atlieka savo darbą, yra lengvai uždegami, gerai dega ir nelūžta.
Nedideliame stikliniame indelyje su dangteliu telpa 60 standartinio dydžio degtukų.

Ši dovana puikiai tiks kiekvienam, kuris myli namus ar net verslo partneriui.

 

 

 

Neturime

Informuoti, kai produktas vėl bus sandėlyje.

Produkto kodas: Juodas Jaukumas Kategorija:
Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu.